Vydali jsme
Domů » Knihy » Šumava do kapsy

Šumava do kapsy

Kniha Šumava do kapsy náhled

Malá obrazová publikace o rozměrech 150/150 mm obsahuje téměř 200 fotografií Vladimíra Kunc a zachycuje krásy Šumavy. Kniha je doplněna úvodním textem a popiskami fotografií v české, německé a anglické verzi. V knize se prezentují ubytovací zařízení, města a obce Šumavy. Hlavní důraz je ale kladen na obrazovou část o Šumavě.
DVD: Jako přílohu obsahuje DVD o Šumavě, opět ve třech jazykových verzích (divák si v úvodním menu zvolí jaz. verzi). Jedná se o DVD, které již před několika lety firma VIDEO KUNC na Šumavě natočila a tento videofilm byl v roce 2010 aktualizovaný o některé nové záběry. Přesto, že DVD je natočené již řadu let, a bylo oceněno na Tourfilmu, na Šumavě se prakticky doposud nenabízelo. Toto DVD přikládáme do knihy zdarma.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
102361
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Dany
Šumava je překrásná!! Když se Vám podařilo tu krásu zachytit na disk, tak je to o to lepší! Já sám si pamatuji jak jsem fotil o sto šest (když jsem byl zde: http://www.nadrybnikem.eu ), abych zachytil všechnu tu krásu :)
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace